ویژگی های روانشناس خوب | به مشاورتان اعتماد کنید

مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی موفقیت

ویژگی های روانشناس خوب | به مشاورتان اعتماد کنید

شاید بخواهید بدانید بهترین مشاور و روانشناس خوب چه ویژگی هایی دارد و یا به دنبال بهترین مشاور شهر خود باشید، مثلا آیا می دانید بهترین مشاور و روانشناس خوب تهران کیست؟ با خواندن این مطلب متوجه خواهید شد ویژگی های بهترین دکتر روانشناس برای درمان مشکلات عصبی و روانی چیست؟

ویژگی های روانشناس خوب | به مشاورتان اعتماد کنید

 

در جهانی که شرکت های دارویی، مصرف کنندگان را با تبلیغات داروها بمباران می کنند تا درمانی باشد برای اضطراب، برای درمان اختلال کم ‌توجهی و بیش‌فعالی یا همان  Attention-deficit hyperactivity disorder و هزاران موردی که تنها با پیدا کردن روانشناس خوب می توانید اوضاع را بهبود ببخشید و بی نیاز به دارو کنترل شرایط را تنها با بهترین مشاور به عهده بگیرید. و اگر می خواهید مشاور خانواده خوب در تهران بیابید، این متن را بخوانید چرا که با مرکز مشاوره خانواده تهران و مشاوره روانشناسی تهران آشنا خواهید شد.

 

بهترین روانشناس- بهترین مشاور- مشاوره خوب -مدیریت کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره موفقیت

 

تحقیقات در مورد اثربخشی داروهای معمول تجویز شده نشان می دهد که این داروها می توانند علائم را در افراد مبتلا به افسردگی شدید کاهش دهند. آنچه ممکن است شما ندانید این است که این داروها برای علائم افسردگی متوسط ​​یا خفیف موثر نیستند. بدتر اینکه، عوارض جانبی و تداخل آنها با سایر داروها می تواند علائم روانی را در برخی بیماران بدتر کرده و مشکلات جدی سلامتی ایجاد کند. لذا همیشه با مشورت با یهترین روانشناس تهران یا بهترین مشاور، می توانید از چنین بحرانی جلوگیری نمایید و با یافتن مشاور خانواده در تهران و مراجعه به موقع از بحران جلوگیری نمایید. لازم به ذکر است یکی از راه های درمان افسردگی استفاده از دیتگاه نوروفیدبک است.

خبر خوشحال کننده اینجاست که بهترین مشاوران و روانشناسان خوب تهران را برایتان در کلینیک روانشناسی موفقیت دور هم جمع کردیم تا بتوانید با آسودگی خاطر به مشاورتان اعتماد کنید و لازم به ذکر است اگر مشاوره حضوری برایتان مقدور نیست میتوانید مشاوره را با بهترین مشاور ها و بهترین روانشناس تهران از طریق مشاوره آنلاین و یا مشاوره تلفنی انجام دهید.

 

مشاوره آنلاین

مشاوره تلفنی

 

اکثر داروهایی که برای درمان اختلالات روانشناختی در نظر گرفته شده اند توسط متخصصان بهداشت روان و  روانشناس خوب تجویز نمی شوند، بلکه توسط پزشکان تجویز می شوند که در عرض 15 دقیقه یا کمتر درمان را انجام می دهند بدون اینکه بخواهند افکار یا احساسات بیمار را بشنوند و درمان کنند لذا همواره با داشتن بهترین روانشناس تهران یا بهترین مشاور میتوانید درمان خود را دائمی و بدون عوارض پیش ببرید.

روان درمانی با بهترین روانشناس تهران و یا بهترین مشاور برای بسیاری از مشکلاتی که باعث می شود افراد به درمان بپردازند، ارزان تر و موثرتر از دارو است. برآورد اثر بخشی روان درمانی، براساس صدها مطالعه تجربی، این است که تقریباً 75-80 درصد کار می کند. این رقم بسیار چشمگیری است. باور کنید یا نه، روان درمانی نسبت به داروهای تجویز شده ارزان تر است، به ویژه هنگامی که تأثیر آنرا در دستیابی به اهداف طولانی مدت زندگی خود در نظر می گیرید.

 

بهترین روانشناس، بهترین مشاور، مشاوره خوب، کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره موفقیت
روانشناسی نیاز به تخصص در موضوعات متنوعی مانند روانشناس تحقیقات رفتاری، روانشناس علوم پزشکی،  روانشناس تجزیه و تحلیل بالینی، روانشناس جامعه شناسی دارد. مشاغل موجود در این زمینه شامل مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده، مشاور کودک و نوجوان، و روانشناس صنعتی و سازمانی است

به عنوان دکتر روانشناس زن خوب در تهران می توانیم دکتر بهناز کرمی را به شما معرفی کنیم که اطلاعات تماس با ایشان در زیر آمده است، همچنین میتوانید فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان بهترین کلینیک روانشناسی و بهترین مرکز مشاوره در تهران، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

 • دکتر بهناز کرمی بهترین روانشناس تهران
  دکتر بهناز کرمی

  بهترین روانشناس، بهترین مشاور خانواده و ازدواج، سکستراپیست، مدیریت کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره موفقیت، عضو انجمن اختلالات یادگیری ایران برگزاری کارگاه در زمینه اختلالات یادگیری بیش از ۵ سال سابقه درمان بیش از ۲۰ سال سابقه در آموزش و پرورش موسس مرکز مشاوره و روان شناسی موفقیت. خانم دکتر بهناز کرمی در مشاوره ازواج و مشاوره طلاقی و حتی مشاوره قبل از طلاق دارای سوابق درمانی ارزشمند هستند. 

  توجه: برای رزرو نوبت مشاوره می توانید با شماره های 02122261077  و 02122926468   تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری می توانید با شماره 09196780090 تماس بگیرید.

 

برای درمان اختلالات خواب، بی خوابی و بد خوابی نیز بهترین مشاور و روانشناس خوب را در اخیار شما قرار میدهیم تا علت بد خوابی یا بی خوابی و اختلال خواب شما را ریشه یابی کرده و به درمان اختلال خواب شما به صورت ریشه ای بپردازد.

از بهترین درمان ها در اختلال خواب درمان با دستگاه نوروفیدبک می باشد که دکتر بهناز کرمی از بهترین روانشناس های تهران برای درمان با دستگاه نوروفیدبک می باشند.

 

بهترین روانشناس و به عبارتی دکتر روانشناس خوب در تهران دارای یکسری ویژگیهای شخصیتی هستند که آنها را قادر می سازد با بیماران کار کنند و به آنها کمک کنند تا مشکلات عاطفی یا روحی خود را حل کنند. هرکسی که شغل خود را به عنوان یک درمانگر یا نوع دیگری از متخصصان روانشناسی در نظر دارد ویژگی های زیر را دارا می باشد که می توانید در ارزیابی متخصص بهداشت روان و مشاور خوب و بهترین روانشناس که به شما یا نزدیکان شما خدمت می دهند استفاده کنید. همچنین شما میتوانید برای از بین بردن سردی رابطه زناشویی خود با بهترین مشاوره ازدواج و برای اقدام به ازدواج از مشاوره پیش از ازدواج کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره موفقیت بهره مند شوید.

 

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج تلفنی

 

 • بهترین روانشناس و مشاوره خانواده دکتر محمد باقر حبی
  دکتر محمد باقر حبی

  بهترین روانشناس بالینی، عضو هیئت علمی دانشگاه، عضو انجمن صرع ایران، مدیرعامل انجمن اختلالات یادگیری ایران،  معاون سازمان روانشناسی،  مدیر و موسس مرکز مشاوره موفقیت.

  جناب آقای دکتر حبی از اساتید بنام دانشگاه های تهران هستند که با بیش از 35 سال سابقه از بهترین روانشناس های کشور هستند.

  توجه: برای رزرو نوبت مشاوره می توانید با شماره های 02122261077  و 02122926468   تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری می توانید با شماره 09196780090 تماس بگیرید.

 

با توجه به روانشناسی کودکان، کودکان یکی از شکننده ترین موجوداتی هستند که می توانیم با آنها روبرو شویم. بسیاری از کودکان هستند که در کودکی های بی دغدغه و شادی، زندگی می کنند. به همین ترتیب افراد دیگری نیز هستند که از نظر عاطفی تحت فشار قرار گرفته یا از نظر رفتاری تغییر کرده اند. برای کمک به این کودکان در کنار آمدن با مشکلات مختلفی که ممکن است به آنها آسیب برساند ، روانشناس کودک می تواند کمک کند و پبدا کردن مشاوره کودک خوب در تهران نیاز به شتاخت ویژگی های روانشناس خوب را دارد، پس این مطلب را تا انتها بخوانید تا بتوانید بهترین مشاوره کودک که مسلط به علم روانشناسی کودکان است را بیابید و بتوانید به مدیریت اختلال کم توجهی و بیش فعالی کودکانتان با یاری بهترین مشاور و روانشناس خوب کودک بپردازید.

 

 

 • دکتر شیرین شاهمرادی مشاوره کودک و نوجوان و بیش فعالی
  دکتر شیرین شاهمردی

  شیرین شاهمردی "دکترای تخصصی بهترین مشاوره در حوزه کودک و نوجوان"

  تألیفات، تحقیقات و کارگاه های گذرانده شده:

  الف) کتب ترجمه شده تخصصی: معنویت در روانشناسی (نگاهی به ناخشنودی های هیجانی و روان شناختی از چشم انداز معنویت) راهنمای کاربری سنجش در مشاوره

  ب) کارگاه­ها و همایش­های گذرانده شده: فرزندپروری و مشکلات رفتاری کودک، آموزش مهارت های زندگی به کودک، درمان اختلالات رفتاری کودک، تربیت جنسی کودک، تربیت درمانگر کودک و نوجوان

  ج) سابقه فعالیت در مراکز مشاوره و موسسات: بیش از 3 سال سابقه درمان در حوزه کودک و نوجوان، عضو سازمان نظام روان شناسی و مشاوره، تربیت درمانگر کودک و نوجوان

  توجه: برای رزرو نوبت مشاوره می توانید با شماره های 02122261077  و 02122926468   تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری می توانید با شماره 09196780090 تماس بگیرید.

 • دکتر محمد رضا محمدی فوق تخصص روانپزشکی کودکان
  دکتر محمدرضا محمدی

  فوق تخصص روانپزشکی کودکان

  عضو انجمن صرع ایران

  استاد اعصاب و روان دانشگاه تهران

  زمینه های تخصص:

  اختلالات جنسی، زناشویی، خانوادگی، روانکاوی و مشاوره

  با بیش از ۲۰ سال سابقه درمان

  توجه: برای رزرو نوبت مشاوره می توانید با شماره های 02122261077  و 02122926468   تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری می توانید با شماره 09196780090 تماس بگیرید.

 

 

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید:

 

مشاوره کودک و مشاوره نوجوان

 

 

ویژگی بهترین روانشناسان تهران

 

1. بهترین روانشناسان تهران دارای دانش فراوان از مهارت های بین فردی هستند. روان درمانگر، بهترین مشاور و روانشناس خوب  می تواند خود را به خوبی بیان کند. روانشناس خوب در درک آنچه دیگران فکر می کنند و احساس می کنند، زیرک است. در روانشناس خوب و بهترین مشاور تهران در ارتباط با مراجعین کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره خود، گرمی و پذیرش، همدلی و تمرکز را به مراجعین خود نشان می دهند.

 

این برای شما به چه معناست: وقتی درمورد آنچه تجربه کردید صحبت می کنید، آیا به نظر می رسد که روانشناس خوب شما علاقه مند به یادگیری احساس شما است؟  آیا درمانگر و بهترین مشاور می تواند با زبانی که می فهمید با شما ارتباط برقرار کند؟ آیا بهترین روانشناس بیشتر از شخص سوم در مورد شما صحبت می کند؟

بله این موارد همان ویژگی هایی است که بهترین روانشناس باید داشته باشد.

 

2. توانایی کمک به شما در احساس اعتماد به روانشناس. افراد تعیین می کنند که آیا دیگران می توانند در طی 50 میلی ثانیه از ملاقات با آنها اعتماد کنند یا خیر. مراجعین بهترین روانشناس تهران معتقدند که درمانگران آنها مفید خواهند بود زیرا روانشناس خوب، هم کلامی و هم غیر کلامی ارتباط برقرار می کند و مشاوری  است که مراجعه کننده می تواند به او اعتماد کند، لذا باید به مشاورتان اعتماد کنید.

 

این برای شما چه معنی دارد: وقتی برای اولین بار با روانشناس خوب خود آشنا می شوید، احساسات درونیتان به شما چه می گوید؟ آیا این روانشناسی است که به شما اجازه می دهد احساس کنید می توانید رابطه خوبی با این فرد مشاور و روانشناس داشته باشید و به ایمان شما به این شخص خیانت نمی شود؟ این درست است که قانون اخلاقی روانشناسان این شرط را شامل می شود که افشای قصد غیرقانونی یا خطرناک باید به مقاماتی مانند پلیس یا مراکز خدمات اجتماعی گزارش شود. با این حال، حتی این نیاز به شما کمک می کند احساس کنید می توانید به مشاورتان اعتماد کنید، زیرا می دانید که شما و دیگران که به آنها اهمیت می دهید محافظت می شوند.

 

3. تمایل به ایجاد اتحاد با شما. یکی از محکم ترین پیش بینی های نتیجه خوب درمانی، احساس همکاری مراجعین با بهترین مشاور و روانشناس است. این به عنوان اتحاد درمانی شناخته می شود. روانشناسان خوب و تاثیر گذار می توانند این اتحاد را با انواع مختلفی از بیماران ایجاد کنند.

 

این برای شما به چه معناست: آیا این حس را دارید که روانشناس خوب با تعیین اهدافی که هر دوی شما بر سر آن توافق دارید، علاقه دارد شما را سوار کند؟ اگرچه روانشناس به طور واضح متخصص است، آیا احساس می کنید که بهترین مشاور به اهداف شما در درمان اهمیت می دهد و مایل است با شما همکاری کند تا اهدافی را تعیین کنید که هر دوی شما بر سر آن توافق داشته باشید؟

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید:

 

مشاوره فردی

 

 

4. روانشناس خوب  توانایی ارائه توضیحی درباره علائم شما را دارد و می تواند با تغییر شرایط این توضیحات را تطبیق دهد. مراجعین می خواهند بدانند که چرا علائم خود را تجربه می کنند حتی اگر این اولین بار نیست که به دنبال درمان می روند. بهترین مشاور، توضیحاتی را ارائه می دهد که مشتریان می توانند آنها را درک کنند اما آنها همچنین تمایل دارند که بر اساس شیوه درمان معالجه شوند.

 

5. تعهد به تدوین برنامه درمانی ثابت و قابل قبول. بهترین روانشناسان تهران در اوایل درمان ارزیابی می کنند. پس از این ارزیابی، بهترین مشاور باید یک برنامه درمانی تهیه کند و آن برنامه درمانی را با شما به اشتراک بگذارد.

 

این برای شما به چه معناست: آیا روانشناس شما برنامه خود را در مورد نوع درمانی که دریافت خواهید کرد با شما در میان می گذارد؟ شما نباید نسبت به آنچه اتفاق می افتد و دلیل آن مطمئن نیستید. تا زمانی که نمی دانید برنامه درمانی چیست، خطر عدم رعایت توصیه های روانشناس را نمی دانید و آگاه نیستید که چرا عمل کردن به برنامه روانشناس خوب مهم هستند.

 

 

به مشاورتان اعتماد کنید

 

 

 

02122261077

 

 

 - 

02122926468

 - 

09196780090

 

6. برقراری اعتماد به نفس در مورد دوره درمان. یک روانشناس خوب با برقراری ارتباط با مراجعین احساس ارزشمند بودن درمان مراجعین را به آنها منتقل می کنند.

 

این برای شما چه معنی دارد: اگر احساس کنید که روانشناس دوره درمان شما  را کنترل می کند – بله درست است احتمال پیشرفت شما بیشتر است. عدم اطمینان در مورد اینکه آیا روانشناس و مشاور شما می داند چه کاری انجام می دهد می تواند روند درمان را تضعیف کند. بدیهی است، اگر از چیزی در مورد روند درمان ناراضی هستید، باید بتوانید این مسئله را مطرح کنید. با این حال، یک روانشناس خوب به شما این احساس را می دهد که در جای درستی از درمان هستید.

 

7. برقراری ارتباط و توجه به پیشرفت درمان. روانشاسان خوب علاقه مندند دریابند که مراجعینشان چگونه به درمان پاسخ می دهند. آنها نشان می دهند که می خواهند مراجعینشان پیشرفت کنند.

 

این برای شما چه معنی دارد: هنگامی که روانشناس با شما چک می کند تا ببیند چه احساسی در مور روند درمانی دارید، این بدان معنا نیست که شما باید در هر جلسه پیشرفت خود را نشان دهید، اما این بدان معناست که روانشناس خوب شما با بررسی در مورد نگرانی هایتان می خواهد بداند که چگونه به درمان پاسخ می دهید.

 

بهترین روانشناس و مشاور خوب تهران در کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره موفقیت

 

8. انعطاف پذیری در انطباق درمان با ویژگی های مراجعه کننده خاص. بهترین مشاور و روانشناس خوب تهران از یک برنامه سخت درمانی پیروی نمی کند، تحقیقات در مورد روان درمانی در تعداد زیادی از مطالعات نشان داد که برخی از روشهای درمانی برای سایر اختلالات روانشناختی بهتر ازدیگر روشهای درمانی هستند. با این حال، یک درمانگر باید مایل باشد مکان هایی را برای ویژگی های خاص مراجعه کننده ایجاد کند.

 

این برای شما چه معنی دارد: اگر احساس می کنید که مشاور و روانشناس شما از یک سری قوانین پیروی می کند و به نگرانی های خاص شما پاسخ نمی دهد، بیان این احساسات برای شما مهم است. در مورد آنچه برای شما مفید نیست و کار نمی کند، مشخص باشید. در بعضی موارد، ناراحتی شما ممکن است مربوط به مرحله درمانی باشد که در آن هستید. با این وجود، مهم است که صدای خود را بشنوید و به گوش روانشناس خود برسانید.

 

9. الهام از امید و خوش بینی در مورد احتمال پیشرفت شما. امید، یک محرک فوق العاده است. احساس اینکه چیزی در حال کار است اغلب، قسمت بزرگی از معادله در درمان موفقیت آمیز است. با این حال، یک روانشناس خوب غیر واقعی امیدوار نیست. بهترین روانشناس تهران می داند که چگونه تعادل بین واقع گرایی و امید را برقرار کند.

 

این برای شما چه معنی دارد: یک درمانگر خوب به شما الهام می دهد که می توانید بهتر شوید. با این حال، ممکن است از تجربیات گذشته خود که با مشاور قبلی داشته اید، بدانید که علائم شما ممکن است دوباره برگردد ام هنوز هم بهتر است با خوش بینی به درمان نزدیک شوید تا با بدبینی و اگر روانشناس و مشاورتان شما را امیدوار می کند، شما از درمان سود بیشتری خواهید برد.

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید:

 

باورهای غیرمنطقی و باور منطقی جایگزین

 

10. حساسیت نسبت به پیشینه فرهنگی خود. انجمن روانشناسی توصیه می کند که مشاوران،  روانشناسان و درمانگران، درمان را با ارزشهای فرهنگی مراجعه کننده خود منطبق کنند. این شامل احترام گذاشتن به پیشینه و آگاهی از نگرشهای موجود در فرهنگ یا جامعه نسبت به مثلاً روابط خانوادگی، اعمال مذهبی و رفتار مناسب است.

 

این برای شما چه معنی دارد: ناگفته نماند که یک روانشناس خوب و بهترین مشاور در مورد جنسیت، نژاد، قومیت، گرایش جنسی، مذهب یا پیشینه فرهنگی شما اظهار نظر توهین آمیز نمی کند. با این حال، ممکن است درمانگران، روانشناسان و مشاوران از ممنوعیت ها یا سنت های خاصی که قسمت مهمی از زندگی شما هستند آگاهی نداشته باشند. اگر چنین اتفاقی افتاد، ارزشهایتان را برای روانشناس و مشاورتان توضیح دهید. این امکان وجود دارد که مشاور خوب شما از این وضعیت بی اطلاع باشد و از اینکه این اطلاعات را با مشاورتان به اشتراک گذاشتید از شما قدردانی کند.

 

11. برخورداری از خود بینی. بهترین روانشناس از خود، آگاه است و می تواند مسائل مربوط به خود را از مراجعین جدا کند.

 

این برای شما چه معنی دارد: اگر متوجه شدید که روانشناس هنگام صحبت در مورد خود، مشکلات خود را مطرح می کند و احساس می کنید این مسئله بیش از حد خودافشایی است، این مسئله را به عنوان یک نگرانی مطرح کنید. ناخودآگاه می تواند ترفندهای جالبی را در مورد همه ما، از جمله روانشناسان و مشاوران، بازی کند، اما بهترین مشاور و بهترین روانشناس، قادر به کنترل واکنش های خود هستند، حتی اگر به تجربیاتی نزدیک شوند که بر آنها تأثیر گذاشته است.

 

12.  اعتماد به بهترین شواهد تحقیق. درمانگرانی که مطابق با دستورالعمل های مبتنی بر شواهد APA عمل می کنند، در جریان آخرین تحولات روانشناسی بالینی، به ویژه در زمینه های تخصصی خود قرار دارند. در حالت ایده آل، بهترین مشاور و روانشناس خوب، رویکردهای درمانی خود را تغییر می دهند تا با آخرین دانش سازگار باشد.

 

این برای شما چه معنی دارد: اکنون منابع بسیاری از اطلاعات در دسترس مراجعین است تا درمانی را که دریافت می کنند ارزیابی کنند. اگرچه معمولاً توصیه نمی شود که مراجعین اصرار داشته باشند که روانشناس و درمانگر آنها روش های جدید و آزمایش نشده ای را که در فضای آنلاین می خوانند امتحان کنند، اما باز هم بهتر است وب سایت های معتبری را بررسی کنید تا از آخرین آزمایشات تجربی،  روش های درمانی مطمئن شوید و از بهترین مشاور خود در مورد آنها بپرسید.

 

13. مشارکت در ادامه آموزش. متخصصین بهداشت روان برای حفظ اعتبار خود باید در ادامه تحصیل شرکت کنند. طبق قانون آنها ملزم به جستجو و تکمیل این آموزش هستند.

 

این برای شما چه معنی دارد: تا زمانی که روانشناس شما مجوز فعلی دارد، می توانید اطمینان حاصل کنید که وی در حال کسب تجارب آموزشی مرتبط است. شما می توانید از وب سایت انجمن روانشناسان ایران،  اطمینان حاصل کنید که پروانه روانشناس شما حفظ می شود و همچنین بررسی کنید که آیا در پرونده وی بی نظمی وجود دارد یا خیر.

 

 

بهترین روانشناس، بهترین مشاور، مشاور خوب، مدیریت کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره موفقیت

 

به طور خلاصه 

نتیجه درمان به عوامل زیادی بستگی دارد، اما محققان روان درمانی شواهدی دارند که نشان می دهد این 13 ویژگی در یک روانشناس، مشاور و درمانگر نقش اساسی در افزایش احتمال نتیجه موفقیت آمیز دارند.

درمان می تواند در انواع مختلفی از مشاوره فردی گرفته تا استرس و اضطراب و حتی پر خوری عصبی اثر بخش واقع شود. هر درمانگر ممکن است هر یک از این 13 معیار را نداشته باشد، اما تا زمانی که از همه آنها آگاهی داشته باشید، می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما یا یکی از عزیزانتان بهترین درمان ممکن را انجام می دهید!

 

لازم به ذکر است در کلینیک موفقیت مشاوره تحصیلی و مشاوره شغلی نیز توسط بهترین مشاور تحصیلی به مراجعین عزیز ارائه می گردد.

 • Generic placeholder image
  دکتر سید ابولفضل موسوی

  دکترای روانشناسی، عضو انجمن روانشناسی و علوم اعصاب، روانشناس بالینی و مشاور فردی، نوروفیدبک و تحریک الکتریکی مغز، طرحواره درمانی و درمان اختلالات شخصیت، افزایش کارکرد های مغز، توجه،حافظه و ...، درمان وسواس، افسردگی، اضطراب، انجام سنجش های بالینی و شخصیتی.

  توجه: برای رزرو نوبت مشاوره می توانید با شماره های ۰۲۱۲۲۲۶۱۰۷۷  و ۰۲۱۲۲۹۲۶۴۶۸   تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری می توانید با شماره ۰۹۱۹۶۷۸۰۰۹۰ تماس بگیرید.

کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره موفقیت با کادری مجرب از بهترین روانشناسان تهران و بهترین مشاوران تحصیل کرده و با تجربه، آماده خدمت رسانی و درمان تمام مراجعین و عزیزان از سراسر جهان به صورت حضوری، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی می باشند.

برای گرفتن مشاوره از روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب می توانید از مشاوره آنلاین استفاده کنید.

 

 

برای بهره مندی از خدمات روانشناختی کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره موفقیت با ما تماس بگیرید


     

 

 

 

برچسب ها :

روانشناس خوب

روانشناس خوب در تهران

دکتر روانشناس تهران

بهترین مراکز مشاوره در تهران

بهترین مشاوران خانواده

بهترین مشاور

بهترین مرکز مشاوره

بهترین مشاوران

بهترین مراکز مشاوره خانواده در تهران

افسردگی بعد از زایمان

افسردگی

علایم افسردگی

علائم افسردگی

علائم افسردگی و ناراحتی اعصاب

آیا افسردگی از علائم کروناست؟

کرونا ویروس

کرونا

به مشاورتان اعتماد کنید

مشاورتان

مشاوره

مشاوره کودک و نوجوان

مرکز مشاوره موفقیت

مشاور خانواده

مشاوره روانی

مرکز مشاوره

کلینیک موفقیت

کلینیک مشاوره موفقیت

بهترین روانشناس تهران

بهترین مشاوره روانشناسی

کلینیک روانشناسی

کلینیک روانشناسی موفقیت

کلینیک مشاوره و روانشناسی

رزومه کلینیک موفقیت

موفقیت کلینیکال

بهترین کلینیک روانشناسی

مشاور خانواده کلینیک موفقیت

تماس با کلینیک موفقیت

روانشناس

روانشناسی

روانشناس حاذق

روانشناس ماهر

روانشناسی چاقی

روانشناسی موفقیت

بهترین مشاوران روانشناسی

بهترین روانشناسان

دکتر روانشناس

برترین روانشناسان

مشاوره روانشناسی رایگان

مشاوره روانشناسی

متخصص روانشناسی

مسائل روانشناختی

مشاوره روانشناس رایگان

مشاوره روانشناسی اعتماد بنفس

بهترین خدمات روانشناسی

بهترین مرکز مشاور

بهترین شغل ها

بهترین مراکز مشاوره

بهترین خدمات مشاوره

بهترین شغل در ایران

دکتر روانشناس خوب در تهران

بهترین روانشناس

مشاور خانواده خوب در تهران

مرکز مشاوره خانواده تهران

مشاوره روانشناسی تهران

یهترین روانشناس تهران

مشاور خانواده در تهران

مشاوره آنلاین کودک و نوجوان

روانشناسی نقاشی کودکان

روانشناس خوب در تهران با قیمت مناسب

بهترین مشاور خانواده

مشاوره کودک

روانشناسی کودک

مشاوره طلاق

مشاوره ازدواج تهران

مشاوره ازدواج خوب در تهران

روانشناسی کودکان

مشاوره قبل از طلاق

مشاور ازدواج خوب در تهران

مشاوره طلاق توافقی

روانشناسی کودک و نوجوان

مشاوره کودک تلفنی

روانشناس کودک

مشاوره آنلاین

بی خوابی

بی خوابی در شب

بی خوابی عصبی

بی خوابی شبانه نشانه چیست

بد خواب شدم

بی خوابی از چیست

افسردگی و بیخوابی

اختلال خواب در کودکان

اختلال خواب

اختلال خواب چیست

اختلال خواب کرونا

اختلال خواب افسردگی

درمان با دستگاه نوروفیدبک

درمان اختلالات خواب

درمان بی خوابی

درمان بد خوابی

درمان بیخوابی با نوروفیدبک

اختلال کم توجهی و بیش فعالی

درمان بیش فعالی

درمان اختلال توجه

درمان کودک بیش فعال

برای درمان بی خوابی چ کنیم

جلوگیری از بی خوابی

بی خوابی استرس

افسردگی بی خوابی

بی خوابی چیست

بی خوابی زیاد نشانه چیست

بی خوابی چه عوارضی دارد

تاثیر نوروفیدبک در بی خوابی

درمان اختلال خواب

آیا افسردگی درمان دارد؟

درمان افسردگی چیست

متخصص درمان اختلالات شخصیت

سریعترین درمان افسردگی

درمان اختلالات رفتاری کودک

مشاوره درمان با دستگاه نوروفیدبک

نوروفیدبک درمان بیش فعالی و اختلال توجه

درمان بیخوابی

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره شغلی و تحصیلی

همکاران کلینیک موفقیت

روان درمانگر کیست

مشکلات رفتی

مشکلات خلقی

مقابله با شکست عاطفی

وسواس فکری

درمان وسواس فکری شدید

مرکز تخصصی مشاوره

مرکز مشاور موفقیت

مشکل خواب ناشی از چیست؟

کینیک روانشناسی

تماس با روانشناس

تست روانشناسی

روانپزشکی

بهترین دکتر روانشناس

بهترین روانشناسان تهران

بهترین روانشناس در تهران

دکتر روانشناس کودک

بهترین مشاور سالمندان

بهترین مشاور کودک

بهترین روانشناس کودک در بیش فعالی

بهترین روانشناس سالمندان

بهترین مشاوره بیش فعالی

بهترین مشاوره ازدواج

بهترین مشاوره خانواده

بهترین راونشناس

درمان افسردگی

متخصص درمان افسردگی

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha